THE SECRET PLACE


Dzisiaj wam coś opowiem, gdy myslalam ze znam moje miasto okazuje się że to co dzieje się że za pociągiem tego  nikt nie wie.
Pewnego dnia mój najlepszy przyjaciel mówi do mnie "ej Magda zaprowadze cię gdzieś w tajemnicze miejsce  zakochasz się jak to zobaczysz". Miał rację. Przechodzilam obok tego kiedyś przez rok wystarczyło przejść przez plotek a tam zielen drzewa zające kwiaty. I mały parterowy budek, oczywiście przy moim charakteru musialam zobaczyć co to, był bar gdzie ludzie przychodzi pić lemoniade czy piwo na paletach, gdzie było kino gdzie zaglądałes przez dziurę a tam były obrazy z lat 50'tych. Gdzie było ostatnie w dzielnicy domki z pszczołami a w oponach starych posadzone kwiaty i warzywa. Ludzie tam się do wszystkich uśmiechali i mówili cześć nie to co na ulicy obok. Spotkać tam można mężczyznę co gra na gitarze, czy kobietę która maluję naturę, czy młodych artystów gdzie mają miejsce do popisu typu mury i spreje. Magiczne i tajemnicze miejsce. Wiecie co jest w tym najgorsze, że nie będzie dłużej tak pięknie.
Maja wszystko zrownac z ziemią, i ma powstać nowe osiedle. Byłam naprawdę tym załamana, dlaczego rujnuja ostatnie miejsce gdzie ludzie naprawdę są sobą? Nie rozumiem, jedyne co zostało to chyba nacieszyć się tym miejscem...

Comments

 1. Cudowna stylizacja, bardzo ładnie wyglądasz.

  ReplyDelete
 2. Taka cwaniara, bardzo mi się podoba czerwony kaszket.
  Serdecznie zapraszam do mnie i pozdrawiam wszystkich!

  ReplyDelete
 3. Wspaniały look! Uwielbiam czerwone dodatki :)

  ReplyDelete
 4. genialne zdjęcia! spódniczka cudna :)

  mojaszafamodnaszafa.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Świetna sesja! Piękne zestawienie :)
  https://fasionsstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Super zdjęcia! Te okulary wyglądają bardzo fajnie. Pozdrawiam

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

Yes, I like pizza 🍕

HYDROGEL LIP MASK